Kurumsal

slider image slider-image slider image

Medya Mudanya'ya Hoşgeldiniz

Sektörde butik çalışmalar tecrübesiyle kendini kanıtlamış olan markamız Medya Mudanya olarak sürekliliği , güveni ve müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin girişimi pozisyonunda olan işletmemiz, Pazarlama konusunda uzman olan Onur ÖZDEMİR'in müşteri portföyü ile ortaya çıkmıştır. En yeni yazılım ve Tasarım işlerimizi geliştirebilmemiz açısından da, ilk etap olarak ar-ge ekibi kurarak tüm sektörlere hitap etmeyi hedeflemekteyiz.

İlk projemiz olan WorkAdress projemizi çok yakında hizmetinize sunarak, ülkemize fayda sağlayacak yenilikler ve yazılımlar için çalışmaya devam edeceğiz.


Firma personelimizin tamamı Uludağ Üniversitesi öğrencilerinden oluşmaktadır. Problemlere yazılımsal çözümler üretmekte de, yeni reklam projeleri geliştirmekte de oldukça başarılıyız.


Kurucumuz ve değerli yöneticimizin de söylediği gibi; Konu problem çözmekse, bunu öğrencilerden daha iyi hiç bir tecrübe başaramaz. Yaratıcılık, her zaman genç beyinlerin işidir...